Wysyłanie SMS-ów są wygodnym i kokieteryjnym sposobem na zdobycie do ucz się własne pasują podczas bardzo wcześnie poziomy randki.

To też instrument muzyczny tortur. Główny powód: Twój pasuje może się wydawać idealnie treść do książka na zawsze i nigdy obejście prosić na randce. Co oznacza dni (i może wiele kilka miesięcy) najwyraźniej niezliczone trade z „Cześć” i „Szczęśliwy wtorek!” i „Top trzy czarujące komedie… Get!”

Naturalnie, chcesz pojawia się zabawny i przyjazny a to oznacza, że grasz razem. i jesteś chcąc że zaangażowanie kiedyś punkt może stać się romantyczną randką. „wyraźnie to nie jest w stanie kontynuuj dalej jak również on”, informujesz siebie. „prawdopodobnie potrzebować spełnić w pewnym momencie, poprawnie?”

jestem tutaj dzielić się z tobą że mogłoby idź prosto i na â poza twoim najdzikszej kreatywności. To nie jest tylko źródło tymczasowe irytacja, prawdopodobnie. To przedłużone wysyłanie SMS-ów grozi uszkodzeniem własnym randkami istnieniem na dwa niezbędne oznacza:

1) Będziesz być dlatego rozczarowany ty ostatecznie zmęczenie. (to naprawdę jest pewny palić w przypadku, gdy czujesz masz obecnie wydałeś {a dużo|dużo|mnóstwa|wielu|niektórych|większości|niezliczonej ilości czasu na wysyłanie SMS-ów.)

2) własne SMS-y handel rozwinie się życie jego , dlatego ryzyko ustanowienie błędne przekonanie kogo ty wierzysz twoje pasuje tak naprawdę, które nie’ t bardzo zmierzyć w prawdziwym życiu.

Wysyłanie e-maili, wysyłanie SMS-ów i dzwonienie są metody tworzyć prosty połączenie ty czujesz się by siedzie przy jadalni stół od ktoś i udostępnij napój w rzeczywistości.

Idealnie, będziesz text dla pary czasy â co tydzień pokrycia â do wśród ty poleca konferencja.

Jednakże, wiele osób po prostu wydawać się uwielbiają pisać SMS-y. (ja mówię jako kobieta to jest wystawił dużo skargi od kobiety, które pragną follow konwencjonalny randki online części i zacząć się stawać oczekiwany out-by mężczyzna.) „więc dlaczego kolesie uwielbiają pisać SMS-y tak?” pytają.

Fakty?

Jak większość damskie, mamy nie mam pojęcia! Cóż, okej, jestem zgaduję są trzy istotne powody:

1) Są zajęci i utrzymywanie Ciebie zagrożone

Są mieszkają w touch odkąd są niedostępne by zobaczyć ciebie teraz. Jednak nie chcą {chcą|chcą|potrzebują|pragną|lubić|chcą|powinni|potrzebować|chciałby|chciałbyś w najbliższa przyszłość. Może mogą być zwiedzają lub radzenie sobie grupa rodzinna, praca lub dobre samopoczucie scenariusz i są teżn przygotować spotkać się. To prawdopodobnie odbywa się częściej niż chcielibyśmy wyobrażać sobie: Są randki online ktoś inny i chciałby dowiedz się jak jest przed zatrzymywanie kontakt z całkowicie z tobą.

2) nie są na pewno że lubią Ciebie

Są używają wysyłają SMS-y czy się dowiedzieć, czy absolutnie biochemia. (to naprawdę jest okropny pomysł, jestem pewien! Niektórzy ludzie tylko nie biegły w wysyłanie SMS-ów, tak jest może nie dobry test.) Poza tym rzeczywiste niebezpieczeństwo jesteście sobą dostać zapalony i idź płaski i zacznij dostarczanie zwięzłych rozwiązań â i zniszcz down wszelkie potencjalne romans wcześniej nawet zaczyna.

3) Nie są tak chciałbyś ich

Niektórzy kolesie zwykle bezbronni i zwykle dostać wystarczająco dobrze komentarze zwiększyć odpowiednio pewność na razie ciebie. To nie będzie sumuje, oba. Fakt masz odpowiedział ostatni 20 teksty sugeruje jesteś ciekawy, odpowiednio? Po prostu ile więcej wsparcie jesteś w stanie oferować?

Ale nie jesteś beznadziejny!

Oto trzy procesy stop the wysyłanie SMS-ów do piekła:< /p>

1) Drop pomysły

Formuła nie jest trudna: Schlebiaj osobie piszącej tekst. Zasugeruj adresowanie w prawdziwym życiu. Przykład: „to jest fantastyczne pytanie o filmy. Chciałbym chciałbym poinformować wszystkim o moje ulubione filmy przy piwie.”

2) Ustaw boundaries

Zapobiegaj szaleństwu bardzo wcześnie. Instancja: „Nie jestem dużo wysyłającym SMS-y, mimo to mógłby być przyjemny dotrzeć znać ciebie. Pozwól mi wiedzieć, jesteś zainteresowany rozmawia odnośnie telefon lub spotkanie w górę kiedyś. „

3) przepytaj ich na zewnątrz

Często, bezpośrednie jest doskonale. Będziesz oszczędzaj swoje cenne jakiś czas zdrowie psychiczne. Przykład: „wyglądasz jak przyjemne doświadczenie. Chcesz spotkać IRL?”

 

ta lesbiandates.org